Instytut Szkoleniowy EKSPERCI URODY

Nasze mocne strony

Dlaczego my?

Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza jest najstarszą na Podbeskidziu niepubliczną uczelnią powstałą ponad 25 lat temu, w  odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na kadrę informatyczną i zarządczą w okresie transformacji ustrojowej i ekonomicznej.

Dzisiaj jest kameralną Uczelnią zlokalizowaną w centrum miasta, która kształci i przygotowuje do wejścia na rynek pracy, na KIERUNKU KOSMETOLOGIA: kosmetologów ze specjalnością odnowa biologiczna, wizażystów i kreatorów wizerunku, trenerów zdrowego stylu życia oraz na KIERUNKU ARCHITEKTURA WNĘTRZ: architektów wnętrz ze specjalnością: projektowania mebli i form użytkowych, wystaw, zieleni w architekturze, grafiki komputerowej.

W liczbach

Doświadczenie

Lat w edukacji w obszarze zdrowia i urody
Odbytych szkoleń
Przeszkolonych osób
Poznaj nasz zespół

Nasi Eksperci

Aleksandra Adamaszek-Olejak

Ekspert z zakresu podologii.
Bożena Kowalska

Ekspert mody, wizażu, stylizacji i kreowania wizerunku
Bożena Pustelnik-Szczepańska

Dyplomowana stylistka paznokci, kosmetolog