Sylwia Willmann-Ignatowska

Ekspert kosmetologii i medycyny estetycznej
Brief info

Magister kosmetolog. Wykładowca akademicki w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza, gdzie od 2014 roku pełni funkcję kierownika Pracowni Kosmetologii.

Pracuje również w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sirek MedCosmetic w Bielsku-Białej, gdzie wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Polsce i za granicą pod okiem najlepszych specjalistów, uzyskując liczne certyfikaty ukończenia następujących kursów:

- obsługi aparatów opartych na technologii ELOS w zakresie prawidłowej obsługi systemów IPL i laserów półprzewodnikowych oraz urządzenia Syneron VelaShape;
- obsługi medycznego lasera frakcyjnego SMARTXIDE DOT – SYNCHRO HP firmy DEKA we Florencji;
- z zakresu mezoterapii igłowej, wypełniaczy, toksyny botulinowej, lipolizy iniekcyjnej i rollerów w zabiegach estetycznych;
- obsługi urządzeń Soft Plus 7 oraz Aqua Touch prezentowanych przez firmę NOVA;
- dotyczących zastosowania peelingów medycznych firmy Fenice, Filorga, Mediderma, Sesderma, Mesoestetic oraz General Topics w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.

W swojej pracy ceni sobie kontakt z ludźmi. Jako osoba kreatywna i ambitna ciągle udoskonala metody pracy. Lubi zdobywać wiedzę i poznawać nowe zagadnienia z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.